شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
6:00 AM چهارشنبه 18 تیر 1399 - 7/8/2020

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

آگهی های سراسری و شهرستانی

  • بنر بخش اگهی
  • baner bazaarjam
استان:
شهر:
کاربر گرامی ! ازاینکه بازارجم را برای معرفی و فروش کالا و خدمات خود انتخاب کرده اید، متشکریم
  • logo-samandehi
  • بازار جم سامانه جامع خرید و فروش و بازاریابی
  • بازاریابی کالا و خدمات در بازار جم
  • تبلیغات در بخش آگهی بازار جم
  • تبلیغات در بخش آگهی بازار جم
  • تبلیغات در بخش آگهی بازار جم

آگهی های برتر

آگهی های ویژه

آگهی های ویژه متنی

اگر گروه موردنظر در گروه بندی بالا نیست لطفا آن را درج نمایید ورود و درج آگهی در آگهی های سراسری و شهرستانی

توضیحات آگهی های سراسری و شهرستانی

بخش آگهی های سراسری و شهرستانی

بخش آگهی تبلیغات اینترنتی سایت ویژه معرفی و بازاریابی کسب و کار و فعالیت های کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی است تمام افراد و شرکت ها می توانند فعالیت خود را در این بخش ثبت نموده و از خدمات بازاریابی شرکت استفاده نمایند هر شهر کشور در این بخش دارای فضای به خصوصی است که افراد می توانند در شهر دلخواه فعالیت خود را معرفی نمایند افرادی که فعالیت آنان تمام کشور را شامل می شود و برای تمام کشور خدماتی برای ارائه دارند می توانند آگهی و کسب و کار خود را به صورت سراسری و در کل کشور معرفی نمایند.


در این بخش سایت (آگهی های سراسری و شهرستانی) آگهی ها به صورت تصویری و متنی است که هم وطنان عزیز می توانند انتخاب نمایند که آگهی آنها به صورت تصویری یا متنی به نمایش در آید این آگهی ها به صورت ستاره دار بوده که اولویت نمایش آنها را مشخص می سازد.


آگهی های تصویری و متنی بسیار باکیفیت بوده و اندازه آن ها نیز بزرگ است که می تواند کسب و کار و فعالیت هموطنان را به خوبی معرفی نماید.


نحوه مشاهده و جستجوی آگهی ها:

مشاهده آگهی های سراسری:

کاربران محترم برای اینکه بخواهند آگهی های یک گروه را به صورت سراسری از نوار گروه بندی مشاهده نمایند باید از نوار گروه بندی یک مورد مثلاً املاک را انتخاب نمایند تا به صفحه اختصاصی املاک راهنمایی شوند. یا می توانند از نگه داشتن موس روی املاک گروههای اصلی املاک را مشاهده نمایند پس از این که گروههای اصلی املاک نمایان شد می توانند با نگه داشتن روی هر کدام از گروهها جزئیات آن گروه را مشاهده نمایند و پس از آن با کلیک روی گزینه ی مورد نظر آگهی های مربوط به آن را در کل کشور به صورت سراسری مشاهده نمایند.


پس از مشاهده آگهی های تبلیغات اینترنتی در صورت تمایل می توانند از نوار عنوان بالا استان و شهر مورد نظر را انتخاب نمایند تا آگهی های همان شهر به نمایش درآید.


مشاهده آگهی به صورت شهرستانی:

برای مشاهده آگهی تبلیغاتی به صورت شهرستانی کاربران می توانند پس از مراجعه به صفحه اصلی آگهی های سراسری و شهرستانی (کلیک بر روی آگهی های سراسری و شهرستانی) از قسمت مربعی سمت راست (قسمت استان و شهرستان) استان و شهرستان مربوطه را انتخاب نمایند پس از انتخاب استان و شهر آگهی های برتر آن شهر به نمایش در خواهد آمد. پس از انتخاب استان و شهر باید به نوار گروه بندی بالا مراجعه نمایند تمام گروههای بالا آگهی های مربوط به آن شهر را نمایش خواهد داد مثلاً اگر گروه وسایل نقلیه و از گروه های اصلی وسایل نقلیه یک مورد مثلاً خودروی پراید را انتخاب نمایند تمام آگهی های مربوط به خودروی پراید در آن شهر به نمایش در خواهد آمد.


یعنی در واقع هر شهر کشور در این سامانه دارای فضای به خصوصی است که تمام آگهی های مربوط به آن شهر در زمینه های مختلف قابل مشاهده است.


روش درج آگهی تبلیغات اینترنتی در قسمت آگهی ها در قسمت درج آگهی در پایین سایت درج شده است.

x