شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
10:58 PM جمعه 13 تیر 1399 - 7/2/2020

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

خرید آنلاین روزانه (کاربر گرامی ، شما می توانید اقلام روزانه مورد نیاز را برای خود و دیگران سفارش دهید)

  • خرید انلاین کالا در بازار جم
  • تبلیغات در بخش خرید آنلاین بازار جم
استان:
شهر:
منطقه:
خیابان:
  • logo-samandehi
  • تبلیغات در بخش خرید آنلاین بازار جم
  • تبلیغات در بخش خرید آنلاین بازار جم
  • تبلیغات در بخش خرید آنلاین بازار جم

فروشگاه ها و رستوران های برتر

اگر گروه موردنظر در گروه بندی بالا نیست لطفا آن را درج نمایید ورود و درج فروشگاه در خرید آنلاین روزانه

توضیحات خرید آنلاین روزانه

بخش خرید آنلاین روزانه

در حال حاضر خرید مایحتاج روزانه وقت زیادی را از هموطنان عزیز گرفته و آنان مجبورند به صورت روزانه به سطح شهر مراجعه نموده و به فروشگاههای زیادی مراجعه نمایند تا خرید روزمره خود را انجام دهند که این کار با وجود ترافیک سنگین و آلودگی های هوا و ... با مشکلات زیادی همراه است که برخی از هموطنان را با مشکلات زیادی مواجه می کند. سامانه شرکت این مشکلات هموطنان عزیز را مد نظر قرار داده و سعی کرده است تا آن را به نحو احسن حل نماید.


در بخش خرید آنلاین روزانه هموطنان عزیز می توانند در هر شهری که سکونت دارند مایحتاج روزانه خود را تأمین نمایند.


هموطنان عزیز با مراجعه به بخش خرید آنلاین روزانه به بهترین و مجهزترین فروشگاه شهر و نزدیک ترین فروشگاه محل خود متصل شده و می توانند آنچه لازم دارند را از هایپرمارکت های اینترنتی خریداری نمایند. تا در حداقل زمان برای آنان ارسال شود.


روش خرید:

هموطنان با کلیک بر روی بخش خرید آنلاین روزانه به این بخش مراجعه نمایند. پس از مراجعه به این بخش از سمت راست استان، شهر و منطقه و خیابان خود را انتخاب می نمایند البته گزینه های منطقه و خیابان مخصوص شهرهای بزرگ و مراکز استانها می باشد و در شهرهای کوچک فقط انتخاب استان و شهر به تنهایی کافیست.


پس از انتخاب این موارد باید از گروه بندی بالا گروه مورد نظر را انتخاب نمایند پس از انتخاب گروه مد نظر که دوست دارند خرید خود را انجام دهند فروشگاههای آن گروه که در نزدیکی محل سکونت آنهاست برای آنان نمایش داده می شود؛ و کاربران می توانند از میان فروشگاههای موجود یکی را انتخاب نمایند و از میان کالاهای موجود در فروشگاه و کالاهای مورد نیاز را انتخاب و خرید نمایند. (توضیح کامل روش خرید در قسمت نحوه خرید کالا در پایین سایت)


فروشگاههای زنجیره ای و هایپر مارکت های بزرگ در تمامی شهرهای کشور می توانند برای فروش کالاها و خدمات خود از صفحه اختصاصی در این بخش برخوردار شوند و برای خود هایپرمارکت اینترنتی ایجاد کنند. (نحوه فروش و ایجاد صفحه در بخش نحوه فروش در پایین سایت و پنل کاربری)