شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
1:02 PM چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 5/27/2020

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

نحوه فروش کالا

نحوه فروش کالا در بخش های مختلف سایت متفاوت است. صاحبان محترم کالا می توانند کالاهای خود را در بخش یا بخش های مورد علاقه عرضه نمایند.


نحوه فروش کالا در بخش فروشگاه شرکت:

این بخش ویژه عرضه کالاهای نو و باکیفیت است. عرضه کالا در این بخش تابع شرایط و مقرراتی است. تولیدکنندگان محترم و صاحبان کالا می توانند پس از انجام مکاتبات لازم با سامانه بازار جم نسبت به فروش و عرضه کالاهای خود در این بخش اقدام فرمایند.


نحوه فروش کالا در بخش فروشگاه کالاهای اشخاص:

بخش فروشگاه کالای اشخاص ویژه کالاهای نو و کارکرده افراد حقیقی است تمام افرادی که کالاهای نو یا استفاده شده دارند که به آن احتیاج ندارند و قصد فروش آن را دارند می توانند پس از عضویت در سایت با مراجعه به پنل کاربری نسبت به درج کالای خود برای فروش در بخش فروشگاه کالای اشخاص اقدام نمایند. کاربران محترم می توانند یا در شهر خود یا شهرهای مورد نظر یا در کل کشور نسبت به فروش آن اقدام نمایند.


نحوه فروش کالا در بخش خرید آنلاین روزانه:

این بخش از سامانه ویژه فروشگاههای زنجیره ای و هایپر مارکت های مجهز هر شهر کشور است که می توانند پس از عضویت در سامانه و ایجاد فروشگاه نسبت به فروش آنلاین کالاها و خدمات خود اقدام فرمایند.


برای فروش کالا در این بخش لازم است ابتدا در سایت عضو شده و سپس در پنل کاربری به بخش ایجاد فروشگاه آنلاین مراجعه و پس از مطالعه جزئیات، درخواست ایجاد فروشگاه نمایند. سامانه بازار جم پس از بررسی اینکه آیا در آن شهر نیاز هست یا نه. در صورت نیاز آن شهر درخواست کاربر را تأیید و فروشگاه مورد نظر را جهت درج کالاها فعال خواهد نمود. سپس کاربران می توانند کالاها را درج و فروشگاه را فعال نموده تا مشتریان بتوانند به صورت آنلاین از فروشگاه مورد نظر خرید نمایند.


نحوه فروش کالا در بخش سفارش کالا:

بخش سفارش کالا ویژه تولیدکنندگان و واردکنندگان محترم می باشد که می توانند با ایجاد فروشگاه و صفحه اختصاصی در بخش سفارش کالای سامانه بازار جم نسبت به فروش کالاها و خدمات خود اقدام فرمایند.


تولیدکنندگان محترم لازم است ابتدا نسبت به عضویت در سایت اقدام نموده، سپس در پنل کاربری با مراجعه به بخش ایجاد فروشگاه در بخش سفارش کالا درخواست خود را ارسال نمایند.


پس از ارسال درخواست و پرداخت هزینه ماهیانه، فروشگاه مورد نظر فعال شده و تولیدکنندگان محترم می توانند نسبت به درج کالاهای خود در فروشگاه و صفحه اختصاصی خود اقدام نمایند.


پس از ایجاد فروشگاه تولیدکنندگان محترم می توانند از طریق این فروشگاه خریدها و سفارشات را دریافت و نسبت به ارسال کالاها به خریداران اقدام نمایند.


تولیدکنندگان و صاحبان کالا به طور دائم می توانند از خدمات بازاریابی و فروش سامانه بازار جم برخوردار شوند.


نحوه فروش کالا در بخش مزایده:

بخش مزایده ویژه عرضه کالاهای خاص اشخاص حقیقی و حقوقی است. کلیه افراد حقیقی و حقوقی که مایلند کالاها و خدمات خود را به روش های متنوع مزایده این سامانه به خریداران عرضه نمایند لازم است تا پس از عضویت در سایت به پنل کاربری مراجعه نموده و سپس به قسمت درج کالا در بخش مزایده مراجعه کنند و پس از آن نسبت به درج کالا و مشخصات آن اقدام فرمایند.