شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
11:00 PM دوشنبه 23 تیر 1399 - 7/12/2020

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

نحوه خرید کالا

نحوه خرید کالا از بخش های مختلف سایت متفاوت است. نحوه خرید در هر یک از آنها به شرح زیر است:


نحوه خرید کالا از بخش فروشگاه شرکت

در بخش فروشگاه شرکت دو نوع کالا عرضه می شود:


کالاهایی که متعلق به شرکت است.

کالاهایی که متعلق به شرکت است، شما پس از مشاهده جزئیات آن در صورت تمایل می توانید روی گزینه خرید کلیک کرده و مراحل خرید را طی نمایید و پس از اتمام مراحل خرید وجه کالا را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. تا کالا بلافاصله برای شما ارسال گردد.


کالاهایی که متعلق به تولیدکنندگان است.

در مورد کالاهایی که متعلق به تولیدکنندگان است مشتریان پس از مشاهده جزئیات کامل کالا، در صورت تمایل مراحل خرید را طی نموده و وجه کالا را به صورت آنلاین پرداخت می نمایند پس از پرداخت، کالا بلافاصله توسط تولیدکننده برای مشتری ارسال می گردد پس از تحویل کالا به مشتری سامانه بازار جم وجه کالا را به تولیدکننده پرداخت می نماید.


در این بخش (فروشگاه شرکت) کالاهای باکیفیت و استاندارد عرضه می گردد و مشتریان می توانند با اطمینان خاطر اقدام به خرید کالا نمایند.


کالاهای عرضه شده در این بخش دارای گارانتی برگشت کالا و پول بوده و در صورت وجود مشکل در کالا، کالا تعویض شده و در صورت عدم رضایت مشتریان از خرید، مشتریان محترم می توانند کالا را ارجاع داده و مبلغ پرداختی خود را به صورت کامل دریافت نمایند.


نحوه خرید کالا از بخش فروشگاه کالاهای اشخاص:

بخش فروشگاه کالاهای اشخاص کالاهای نو و دست دوم افراد درج و برای فروش عرضه می گردد مشتریان کالاهای این بخش می توانند پس از مشاهده کالا اقدام به خرید نمایند.


کالاهای این بخش به صورت شهرستانی و سراسری دسته بندی شده اند. کاربران می توانند ابتدا در شهرستان محل اقامت خود کالاهای مورد نیاز را مشاهده نمایند پس از مشاهده جزئیات هر کالا برای خرید آن کالا، مراحل خرید را طی نمایند. اگر در شهرستان مورد نظر کالای مورد نیاز یافت نشد کاربران می توانند به صورت سراسری به جستجوی کالا بپردازند. لذا بدون انتخاب استان و شهر مستقیماً به گروه بندی بالا مراجعه کرده و آن را جستجو نموده و خرید نمایند.


خریداران کالاهای این بخش می توانند توضیحات تکمیلی در مورد کالا را ضمن تماس با فروشنده از فروشنده آن کالا اخذ نمایند.


قابل ذکر است سامانه بازار جم در بخش فروشگاه کالاهای اشخاص کالاهای افراد را معرفی و به فروش می رساند و پس از فروش و تأیید دریافت کالا توسط خریدار وجه کالا را به حساب فروشنده واریز می نماید و مسئولیت هر نوع مشکل و ایراد در مورد این کالاها بر عهده خریداران و فروشندگان خواهد بود.


نحوه خرید کالا از بخش خرید آنلاین روزانه:

خرید از این بخش مزایای بسیاری برای خریداران محترم دارد در این بخش آنچه شما روزانه به آن احتیاج دارید عرضه می گردد. در این بخش هموطنان به بزرگترین و مجهزترین فروشگاه شهر خود متصل شده و خرید و سفارش خود را انجام می دهند.


مراحل خرید:

  1. ورود به بخش خرید آنلاین روزانه
  2. انتخاب استان، شهر، منطقه و خیابان محل سکونت. در شهرهای کوچک انتخاب استان و شهر به تنهایی کافیست.
  3. انتخاب نوع خرید از نوار گروه بندی بالا که شامل مواد غذایی و بهداشتی، فست فود رستوران و میوه و سبزی است.
  4. پس از انتخاب نوع خرید نزدیکترین فروشگاههای محل سکونت کاربر نمایش داده می شود و کاربر با انتخاب یکی از آنها به آن فروشگاه وارد می شود.
  5. کالاهای مورد نیاز و تعداد آنها انتخاب می شود.
  6. مراحل دیگر خرید را طی نموده تا سفارش مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن برای مشتری ارسال گردد.

نحوه خرید کالا از بخش سفارش کالا:

بخش سفارش کالا ویژه خرید بدون واسطه از تولیدکنندگان است و همه افراد می توانند خرید و سفارش بدون واسطه داشته باشند.


خرید از این بخش محاسن زیادی برای خریداران دارد از جمله:

  1. خرید ارزانتر و مناسب تر
  2. خرید و سفارش در هر زمان و مکان
  3. خرید سریع و راحت

برای خرید و سفارش، کاربران می توانند هم از تولیدکنندگان استانی و هم از میان تولیدکنندگان سراسر کشور خرید نمایند.


برای خرید از تولیدکنندگان استانی ابتدا استان و شهر مورد نظر را انتخاب نموده و پس از آن از میان گروه بندی بالا گروه مورد نظر و تولیدکنندگان آن گروه را انتخاب می کنند پس از آن از میان تولیدکنندگان آن گروه یکی را انتخاب نموده و پس از ورود به صفحه اختصاصی و فروشگاه آن تولیدکننده خرید و سفارش خود را انجام دهند.


برای خرید از تولیدکنندگان سراسر کشور پس از ورود به بخش سفارش کالا مستقیماً به گروه بندی بالا مراجعه نموده و از میان گروهها و زیر گروههای گروه مورد نظر را انتخاب می کنند تا تولیدکنندگان آن بخش نمایش داده شود سپس از بین آن تولیدکنندگان یکی را انتخاب نموده و خرید و سفارش خود را از فروشگاه آن تولیدکننده انجام می دهند.


پس از انتخاب کالاها و تعداد آنها کاربران می توانند پرداخت سفارش خود را به صورت آنلاین یا اقساط بنا به شرایط آن تولیدکننده انتخاب نمایند.


نحوه خرید کالا از بخش مزایده:

خرید کالا از بخش مزایده مستلزم شرایط و مقرراتی است که در مورد هر کالا متفاوت است. برای خرید هر کالا لازم است تا ابتدا جزئیات هر کالا را مطالعه کرده و در صورت علاقه مندی برای خرید آن کالا اقدام نمایند. در جزئیات هر کالا نحوه خرید آن درج شده است که کاربران می توانند ابتدا پیشنهاد خود را ارائه نمایند تا بنا به نوع مزایده، آن کالا به بهترین خریدار ارائه گردد. نوع مزایده و شرایط خرید در قسمت جزییات هر کالا درج گردیده است.