شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
11:28 PM یکشنبه 22 تیر 1399 - 7/11/2020

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

درج کالا

استفاده از بازار جم برای معرفی و فروش کالا

استفاده از خدمات سامانه بازار جم جهت ارائه محصولات کاملاً رایگان است، تنها زمانی که کالای شما فروخته می شود تعرفه ای به سامانه بازار جم تعلق می گیرد در این موارد بر اساس قیمت نهایی کالای فروخته شده به خریدار (بدون در نظر گرفتن هزینه ارسال و مالیات فروش کالا) کارمزد سامانه بازار جم از شما دریافت می گردد.


کارمزد سامانه بازار جم به این صورت محاسبه می گردد:


توجه: کلیه خدمات برای خریداران رایگان است و کارمزد از فروشندگان در صورت فروش کالا دریافت می گردد.


فروشگاه شرکت

این بخش برای شرکت های معتبر، کارخانجات تولیدی و نمایندگان فروش، تدارک دیده شده است. پس از درج کالا به صورت دوره ای تسویه می گردد، تعرفه کارمزد بازار جم برای این نوع فروشندگان کمتر از افراد حقیقی است که بر اساس جدول زیر محاسبه و دریافت می گردد.


فروشگاه کالای اشخاص

کلیه افراد حقیقی، حقوقی و تمامی اقشار جامعه چنانچه کالایی برای فروش دارند می توانند این کالا را در بخش فروشگاه کالاهای اشخاص ارائه کنند و پس از فروش بر اساس قیمت نهایی کالای فروخته شده به خریدار (بدون در نظر گرفتن هزینه ارسال و مالیات فروش کالا) کارمزد بازار جم از آنها دریافت می گردد. توجه کنید که برای کالاهای ارائه شده در بخش فروشگاه کالاهای اشخاص امکان خرید آنلاین وجود ندارد و خریداران باید به صورت حضوری به محل فروشنده رفته و کالا را نقدی خریداری کند پس از آن فروشنده به سایت برگشته و کالای خود را فروخته شده اعلام می کند، سپس تعرفه کارمزد بازار جم بر اساس جدول زیر از وی دریافت می شود.