شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
4:09 AM دوشنبه 24 خرداد 1400 - 6/14/2021

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تعرفه بازاریابی

پورسانت بازاریابی صرفاً برای درج کالا و آگهی در قسمت های مختلف سایت پرداخت خواهد گردید.

فعالیت هایی که بازاریابان محترم می توانند در بخش های مختلف سایت انجام دهند و از پورسانت مورد نظر استفاده کنند به شرح زیر است:

نام بخش نوع فعالیت بازاریابی
فروشگاه شرکت بازاریابان می توانند با مراجعه به تولیدکنندگانی که محصولات و خدمات باکیفیت دارند فعالیت این سامانه را برایشان تشریح کرده؛ و برای فروش خدمات و کالاهایشان در این سامانه از آنان دعوت نمایند.
فروشگاه کالاهای اشخاص این بخش ویژه کالاهای نو و کارکرده افراد حقیقی می باشد بازاریابان می توانند از افراد دعوت کرده تا کالاهای خود را به صورت سراسری در کل کشور یا در شهر مورد نظر برای فروش عرضه نمایند.
آگهی های سراسری و شهرستانی این بخش ویژه کسب و کار و فعالیت افراد حقیقی و حقوقی است؛ و بازاریابان می توانند از اشخاص حقوقی و حقیقی دعوت نمایند تا کسب و کار و فعالیت خود را به صورت سراسری در کل کشور یا در شهرهای مورد نظر معرفی و بازاریابی نمایند.
خرید آنلاین روزانه

این بخش ویژه فروشگاههای زنجیره ای و هایپر مارکت های هر شهرستان است؛ که این فروشگاهها می توانند فروشگاه خود را به سامانه بازار جم منتقل نمایند تا مردم بتوانند خرید روزانه خود را از خانه و بدون مراجعه به این فروشگاه انجام دهند.
بازاریابان می توانند از صاحبان فروشگاههای زنجیره ای و هایپر مارکت ها دعوت نمایند تا برای فروش کالاها و خدمات خود به این سامانه بپیوندند.

سفارش کالا

این بخش از وب سایت ویژه تولیدکنندگان و صاحبان کالا یا واردکنندگان محترم می باشد و بازاریابان می توانند با دعوت از آنان بخواهند تا کالاها یا خدمات خود را از طریق این سامانه عرضه نمایند.
در این بخش به هر تولیدکننده یک صفحه وب سایت اختصاصی اختصاص خواهد یافت.

مزایده

این بخش ویژه افراد حقیقی و حقوقی است و بازاریابان می توانند از آنان دعوت نموده تا خدمات و کالاهای خود را به صورت مزایده های متنوع عرضه نمایند.

مناقصه

این بخش از وب سایت و بخش های دیگر در حال طراحی است.


در حال حاضر پورسانت مورد نظر برای درج کالا و آگهی در بخش های مختلف 15 الی 20 درصد می باشد.


برای مثال اگر در بخش آگهی های سراسری و شهرستانی بازاریاب مشتری جذب نماید که آگهی در سایت درج نماید برای مثال اگر آگهی وی 3 ماهه و تصویری باشد اگر مبلغ این آگهی 100 هزار تومان باشد مبلغ 15 درصد یعنی 15 هزار تومان به بازاریاب تعلق می گیرد.


به طور کلی هر مبلغی که مشتری بابت درج آگهی یا کالا در سایت بازار جم پرداخت نماید مبلغ 15 درصد از کل مبلغ به بازاریاب تعلق می گیرد.