شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
3:43 AM دوشنبه 24 خرداد 1400 - 6/14/2021

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

خدمات

خدماتی که از طریق این شرکت عرضه می شود به دو دسته «صادرات و واردات» و «سامانه خرید و فروش و بازاریابی بازار جم» تقسیم می شود.


دسته اول – صادرات و واردات

واردات و صادرات انواع کالاها و خدمات که پس از اخذ مجوزهای لازم انجام خواهد شد. توسعه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک.


دسته دوم – سامانه خرید و فروش و بازاریابی بازار جم

خدماتی که از طریق سامانه خرید و فروش و بازاریابی بازار جم شرکت عرضه می گردد. سامانه شرکت در حال حاضر دارای 6 بخش است که هر کدام خدمات متنوعی را عرضه می کنند البته بخش های دیگری نیز در این شرکت در حال طراحی است که پس از طراحی و آماده سازی در اختیار هموطنان عزیز قرار خواهد گرفت.


فروشگاه شرکت:

در این بخش سعی می شود تا تمام کالاها و خدمات مورد نیاز هموطنان با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه گردد. تا هموطنان عزیز بتوانند خریدی مطمئن و باکیفیت را تجربه نمایند. (اطلاعات کامل در قسمت راهنمای سایت بخش فروشگاه شرکت)


فروشگاه کالاهای اشخاص:

در این بخش هموطنان می توانند کالاهای نو یا کارکرده خود را که به آنها نیاز ندارند را به صورت سراسری (در کل کشور) یا در شهر یا شهرهای مورد نظر خود به فروش برسانند (اطلاعات کامل در قسمت راهنمای سایت بخش فروشگاه کالای اشخاص)


آگهی های سراسری و شهرستانی:

در این بخش افراد می توانند کسب و کار خود را در سطح کشور یا در شهر یا شهرهای مورد نظر معرفی نمایند. (اطلاعات کامل در قسمت راهنمای سایت بخش آگهی های سراسری و شهرستانی)


خرید آنلاین روزانه:

در این بخش شما میتوانید مایحتاج روزانه خود را در شهر مورد نظر از نزدیک ترین محل سکونت خود تهیه نمایند. فروشگاه زنجیره ای و هایپر مارکت های بزرگ می توانند از صفحه وب سایت اختصاصی در این بخش برخوردار شوند. (اطلاعات کامل در قسمت راهنمای سایت بخش خرید آنلاین روزانه)


سفارش کالا از تولیدکنندگان:

در این بخش هموطنان عزیز می توانند کالاهای مورد نیاز خود را مستقیماً و بدون واسطه از تولیدکنندگان کالا تهیه نمایند.


تولیدکنندگان محترم و صاحبان کالا می توانند از صفحه وب سایت اختصاصی در این بخش برخوردار شوند. (اطلاعات کامل در قسمت راهنمای سایت بخش سفارش کالا)


مزایده:

در این بخش هموطنان محترم می توانند کالاها و خدمات خود را به روش های متنوع مزایده ای عرضه نمایند. (اطلاعات کامل در قسمت راهنمای سایت بخش مزایده)


مناقصه:

این بخش و بخش های دیگر در حال حاضر در حال طراحی است و به محض آماده سازی در اختیار هموطنان عزیز قرار خواهد گرفت.