شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
7:01 PM پنجشنبه 2 بهمن 1399 - 1/21/2021

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

راهنمای بخش فروشگاه شرکت

بخش فروشگاه شرکت سامانه بازار جم ویژه عرضه کالای نو، مرغوب و باکیفیت است که شرکت اقدام به تهیه کالا و عرضه آن نموده است. این کالاها کیفیت لازم را داشته و همچنین مجوزهای لازم را دارا می باشد. تا هموطنان و مشتریان عزیز با اطمینان خاطر مبادرت به خرید و استفاده کالاها نمایند.


در این بخش جزئیات کالاها به صورت دقیق و کامل درج شده است که کاربران و مشتریان می توانند بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند.


کالاهای این بخش همچنین دارای گارانتی برگشت کالا و پول بوده که کاربران می توانند پس از خرید کالا در صورت عدم رضایت کالای خریداری شده را برگشت داده و پول خود را دریافت نمایند.


راهنمای خرید از فروشگاه شرکت سامانه بازار جم

روش خرید کالا در این بخش به این صورت است که در صفحه اصلی سامانه که صفحه اصلی قسمت فروشگاه شرکت نیز هست از میان گروه بندی اصلی بالای وب سایت (املاک، وسایل نقلیه و...) گروه مورد نظر را انتخاب و سپس جزئیات هر گروه مشاهده و سپس جزئیات یک کالا مشاهده می شود که پس از مشاهده مشخصات کامل کالا و انتخاب آن در صورت تمایل مراحل خرید طی شده و کالا خریداری می شود. کالا در بازه زمانی مشخص ارسال و به خریدار تحویل می شود. مشتری پس از تحویل کالا می تواند در صورت عدم رضایت یا اشکال و ایراد در کالا را برگشت داده تا تعویض گردد یا در صورت تمایل از خرید کالا صرف نظر کرده و پول خود را پس بگیرد. (توضیحات لازم در بخش برگشت کالا)


بدین ترتیب مشتریان گرامی می توانند خریدی مطمئن را تجربه نمایند.


چه کالاهایی در بخش فروشگاه شرکت قرار می گیرد؟

در بخش فروشگاه شرکت علاوه بر کالاهایی که توسط شرکت عرضه می گردد تولیدکنندگان محترم و صاحبان کالا نیز می توانند کالا‌ها و خدمات خود را از طریق این بخش عرضه نمایند از آنجا که بازار جم تلاش می کند تا محصولاتی مرغوب و باکیفیت و با قیمتی مناسب در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد عرضه کالا و خدمات در این بخش از سامانه تابع شرایط و مقرراتی است که می بایست تولیدکنندگان محترم شرایط فروشنده و کالا را مطالعه و سپس نسبت به درج کالاهای خود در این قسمت وب سایت اقدام نمایند.


شرایط فروشنده:

باید تعهدات لازم در زمینه عرضه کالا را داشته باشند. این تعهدات عبارتند از:


  1. پس از خرید مشتری به موقع نسبت به ارسال کالا اقدام فرمایند.
  2. کالا در بسته بندی مناسب ارسال شود.
  3. تمام متعلقات کالا و اقلام همراه آن با کالا ارسال شود.
  4. اگر کالا ایرادی داشته باشد که مشمول گارانتی برگشت یا تعویض گردد اقدامات لازم صورت گیرد.

شرایط کالا:

طبق اهداف و سیاست ها و خط مشی شرکت که تلاش می شود تا کالاها و خدمات مرغوب و باکیفیتی برای هموطنان تهیه و در اختیار آنان قرار گیرد. کالای عرضه شده در سامانه بازار جم باید شرایطی داشته باشد. این شرایط عبارت اند از:

  1. کیفیت و مرغوبیت لازم
  2. داشتن استانداردها و مجوزات لازم

راهنمای خرید کالا از فروشگاه شرکت در بخش نحوه خرید در پایین سایت درج گردیده است.