شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
12:48 AM دوشنبه 23 تیر 1399 - 7/13/2020

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

راهنمای بخش فروشگاه کالای اشخاص

فروشگاه کالای اشخاص ویژه عرضه کالاهای نو، دست دوم و استفاده شده افراد حقیقی است و تمام افراد جامعه که کالایی برای عرضه دارند می توانند کالاهای خود را در این بخش عرضه نمایند تا کالای آنان در حداقل زمان و در مکان دلخواه فروخته شود. خریداران نیز می توانند کالاهای کارکرده و دست دوم مورد نیاز خود را با مراجعه به این بخش تأمین نمایند.


در این بخش کالاها به صورت شهرستانی و سراسری عرضه می شود و افراد می توانند کالاها را در شهری که سکونت دارند یا استان خود و یا به صورت سراسری (در کل کشور) برای فروش عرضه نمایند.


برای خرید کالاهای مورد نظر اگر مشتریان تمایل دارند تا از شهر خود کالای مورد نظر را تهیه نمایند ابتدا استان و سپس شهر مورد نظر را انتخاب نمایند سپس از گروه بندی بالا (املاک، وسایل نقلیه و ...) کالای مورد نظر را انتخاب و جزئیات و مشخصات آن را مشاهده نمایند و آن کالا را از شهر یا منطقه خود تهیه نمایند.


مشتریان اگر به دنبال کالایی هستند که در شهرستان موجود نمی باشد می توانند از شهرهای دیگر استان خود آن را تهیه نمایند اگر موجود نبود می توانند آن را به صورت سراسری در تمام کشور جستجو و خریداری نمایند.


برای خرید سراسری می توان پس از باز نمودن بخش کالاهای اشخاص مستقیماً به گروه بندی بالا مراجعه نموده و کالای مورد نظر را مشاهده و خریداری نمود.


برای عرضه کالا در این بخش تمامی افراد می توانند پس از عضویت در سایت به پنل کاربری خود مراجعه نموده و کالای خود را در سایت درج نمایند.


در هنگام درج کالا باید دقت نمود تا عکس هایی که برای درج کالا نیاز است عکس هایی باکیفیت و از تمام زوایا از کالا گرفته و همراه مشخصات کامل کالا در سایت درج شود. تا کالای مورد نظر سریعتر و بهتر توسط مشتریان آن کالا انتخاب و خریداری گردد.