شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
5:28 PM پنجشنبه 3 مهر 1399 - 9/24/2020

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

فروشگاه کالاهای اشخاص

  • بنر فروشگاه کالای اشخاص بازار جم
  • بنر فروشگاه کالای اشخاص بازار جم
  • بازاریابی در سامانه بازار جم
استان:
شهر:
کاربر گرامی ! ازاینکه بازارجم را برای معرفی و فروش کالا و خدمات خود انتخاب کرده اید، متشکریم
  • logo-samandehi
  • بازار جم سامانه جامع خرید و فروش و بازاریابی
  • بازاریابی کالا و خدمات در بازار جم
  • تبلیغات در بازار جم
  • تبلیغات در بازار جم

کالاهای برگزیده اشخاص

کالاهای ویژه

مشاهده لیست کامل

کالاهای فروش فوری

مشاهده لیست کامل

کالاهای دارای تخفیف

مشاهده لیست کامل

کالاهای اقساطی

اگر گروه موردنظر در گروه بندی بالا نیست لطفا آن را درج نمایید ورود و درج کالا در فروشگاه کالای اشخاص

توضیحات فروشگاه کالاهای اشخاص

بخش فروشگاه کالای اشخاص

فروشگاه کالاهای اشخاص ویژه خرید و فروش آنلاین کالاهای نو، دست دوم و استفاده شده افراد حقیقی است و تمام افراد جامعه که کالایی برای عرضه دارند می توانند کالاهای خود را در این بخش عرضه نمایند تا کالای آنان در حداقل زمان و در مکان دلخواه فروخته شود. خریداران نیز می توانند کالاهای کارکرده و دست دوم مورد نیاز خود را با مراجعه به این بخش تأمین نمایند.


در بخش فروشگاه کالاهای اشخاص، کالاها به صورت شهرستانی و سراسری عرضه می شود و افراد می توانند کالاها را در شهری که سکونت دارند یا استان خود و یا به صورت سراسری (در کل کشور) برای فروش عرضه نمایند.


برای خرید کالاهای مورد نظر اگر مشتریان تمایل دارند تا از شهر خود کالای مورد نظر را تهیه نمایند ابتدا استان و سپس شهر مورد نظر را انتخاب نمایند سپس از گروه بندی بالا (املاک، وسایل نقلیه و ...) کالای مورد نظر را انتخاب و جزئیات و مشخصات آن را مشاهده نمایند و آن کالا را از شهر یا منطقه خود تهیه نمایند.


مشتریان اگر به دنبال کالایی هستند که در شهرستان موجود نمی باشد می توانند از شهرهای دیگر استان خود آن را تهیه نمایند اگر موجود نبود می توانند آن را به صورت سراسری در تمام کشور جستجو و خریداری نمایند.


برای خرید سراسری می توان پس از باز نمودن بخش کالاهای اشخاص مستقیماً به گروه بندی بالا مراجعه نموده و کالای مورد نظر را مشاهده و خریداری نمود.


برای عرضه کالا در این بخش تمامی افراد می توانند پس از عضویت در سایت به پنل کاربری خود مراجعه نموده و کالای خود را در سایت درج نمایند.


در هنگام درج کالا باید دقت نمود تا عکس هایی که برای درج کالا نیاز است عکس هایی با کیفیت و از تمام زوایا از کالا گرفته و همراه مشخصات کامل کالا در سایت درج شود. تا کالای مورد نظر سریعتر و بهتر توسط مشتریان آن کالا انتخاب و خریداری گردد.