شرکت بازرگانی و بازاریابی طلوع خورشید جم
11:35 PM دوشنبه 23 تیر 1399 - 7/12/2020

تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

پرداخت موبایلی USSD

USSD چیست؟

امروزه تلفن همراه یکی از اجزای جدایی ناپذیر زندگی همه ما شده است. یکی از امکاناتی که بانکداری الکترونیک در اختیار ما قرار داده، استفاده از کدهای USSD بر روی تلفن همراه است که از این طریق فاصله ما تا بانک بدون نصی هیچ گونه نرم افزاری بر روی گوشی تلفن همراه تنها گرفتن چند عدد است. پرداخت موبایلی USSD یک مکانیزم انتقال اطلاعات بر بستر شبکه GSM می باشد، USSD یک ارتباط REAL-TIME در شبکه را در اختیار ما می دهد، در این روش مدت زمان انتظار جهت پاسخگویی بسیار کمتر از روش SMS است و بر مبنای یک جلسه کاری استوار است.


یکی از شیوه های پرداخت وجه استفاده از درگاه پرداخت موبایلی USSD می باشد. در این روش کاربر با وارد کردن کدی که با ستاره * شروع و به مربع # ختم می شود و طی مراحلی کوتاه می تواند پرداخت وجه انجام دهد از مزایای استفاده از خدمات USSD می توان به سهولت ارتباط، امکان استفاده با هر نوع گوشی همراه، سرعت انتقال مناسب، عدم نیاز به اینترنت، امنیت بالای انتقال وجه نسبت به سایر روش های پرداخت، دسترسی بسیار بالا و کاربری آسان اشاره کرد.


سامانه بازار جم نیز با توجه به مزایای پرداخت وجه به روش USSD در نظر دارد که این امکان را نیز برای کاربران محترم فعال نماید تا پرداخت های خود را با این روش انجام دهند.